1. کاربر عزیز به جهت تسریع در فرآیند تایید دستورپخت شما، هنگام پر کردن فرم دستورپخت ، دقت لازم را مبذول نمایید.

به جهت اینکه شرکت کنند گان عزیز علاقه مند به برنده شدن و کسب لایک از طرف سایر کاربران هستند، لطفا تمام تلاش خود را در جهت کامل بودن توضیحات ارائه شده، مراحل تهیه و مواد لازم نموده و سعی در تهیه عکس با کیفیت از دستور پخت ارسالی تان نمایید.

2. پارسه گرد مختار است تا دستور پخت دریافت شده را بنا به صلاحدید خود در مکانهای مختلف نمایش دهد، البته در هر مکانی که اقدام به درج دستورپخت ارسالی شما بنماید، نام شما را به عنوان تهیه کننده در زیر دستورپخت درج خواهد نمود. همچنین شما می توانید در آینده با مراجعه به پروفایل خود دستورپخت ارسال شده از سوی خودتان را مشاهده نمایید.

3. دستورپخت مطرح شده نباید بهیچ وجه با قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی منافات داشته، دارای مضامین غیراخلاقی بوده و به مقدسات نظام توهین نماید. بدیهیست دستورپخت های حاوی موارد ذکر شده حذف می گردند.

4. نظر به اینکه حجم دستورپخت های ارسالی به پارسه گرد زیاد می باشد، پارسه گرد بر اساس معیارهای جذاب بودن، عملی بودن و تکراری نبودن، اقدام به انتخاب دستورپخت جهت شرکت در فستیوال و انتشار آن می نماید. به همین دلیل چنانچه دستورپخت هایی دیر منتشر شده یا اصلا منتشر نشوند پوزش ما را بپذیرید.

5. از زمانی که شرکت کننده، دستورپخت خود را برای شرکت در فستیوال و انتشار در وب سایت پارسه گرد معرفی می نماید، پارسه گرد می تواند بنا به اختیار خود اقدام به انتشار دستورپخت مربوطه در رسانه های دیگر بنماید.

6. دستورپخت ارائه شده ترجیحا بهتر است توسط خود شرکت کننده تولید شده باشد. لازم به ذکر است چنانچه تصویر دستور پخت ارسالی مرتبط با دستور پخت نباشد یا متعلق به شخص دیگر یا وب سایتهای خارجی دیگری باشد، پارسه گرد از انتشار آن دستورپخت معذور است.

7. جوایز فستیوال به دستورپخت هایی که دارای بیشترین تعداد لایک دریافت شده در انتهای زمان هر فستیوال باشند تعلق خواهد گرفت. بدین ترتیب تصاویر برندگان در پایان فستیوال و در زمان اعلام نتایج در وب سایت پارسه گرد درج و با ایشان از طریق آدرس پست الکترونیک و شماره موبایل تماس گرفته خواهد شد.

8. کاربران عزیز چنانچه می خواهید با ما در تماس باشید می توانید سؤالات خود را به آدرس festival@parsegrad.com یا از طریق تماس با ما ارسال نمایید.